Luhačovice – pobyty pre seniorov

Luhačovice sú obľúbené

Ak hľadáte miesto, kde sa môžete zrelaxovať, zregenerovať a vyliečiť svoje dýchacie problémy, Luhačovice sú pre vás ideálnou voľbou.

Luhačovice sú známe svojimi liečivými prameňmi, ktoré majú blahodarný vplyv na organizmus. Najslávnejší z nich je Vincentka, ktorú si treba vychuťnať  priamo z prameňa. Hneď pocitite rozdiel oproti tej, čo sa predáva v obchodoch. Bohatá na minerály a pomáha pri rôznych ochoreniach dýchacích ciest, tráviaceho systému a kože.

Okrem pitnej kúry som si doprajte aj niekoľko procedúr v kúpeľnom dome Jurkovičův dům, ktorý je architektonickou perlou Luhačovic. Počas pobytu je odporúčaná inhalácia, masáž, bahenný zábal a perličkovú kúpeľ. Všetky tieto procedúry pomôžui uvoľniť svaly, prekrviť telo a zlepšiť dýchanie. Budete sa citiť ako znovuzrodený!

Seniorské pobyty ubytovanie:

Hotel Vega

pln – 7nc – od 727€

Hotel Miramare

pln – 7nc – od 584€

Hotel Pohoda

pol – 7nc – od 544€

Liečebný dom Praha

pln – 7nc – od 513€

Hotel Morava

pol – 7nc – od 445€

Villa Alpská Rúže

pol – 7nc – od 413€

Hotel Garni Jestřabí

pol – 7nc – od 404€

Hotel Riviera

pol – 7nc – od 422€

Hotel Adamantino

pol – 5nc – od 435€

Hotel Jurkovičův dům

pol – 7nc – od 656€

Hotel Palace

pol – 7nc – od 541€

Hotel Bedřicha Smetany

pol – 7nc – od 436€

Luhačovice sú tiež krásne miesto na prechádzky a výlety. Môžete obdivovať  malebné domčeky v ľudovej architektúre, ktoré dotvárajú atmosféru mesta. Pri prechadzke po kolonáde,  si pozrete rôzne sochy a fontány. A môžete sa zastaviť aj pri pamätníku Aloisa Háby, skladateľa a rodáka z Luhačovic. A samozrejme netreba vynechať ani návštevu zámku, kde sa dozviete viac o histórii a kultúre tohto miesta.

Luhačovice sú  miestom, kam sa budete radi vracať. Je to oáza pokoja a pohody, kde sa človek cíti dobre nielen telom, ale aj dušou.

 Ak máte chuť zažiť niečo podobné, neváhatej a vyberte sa do Luhačovic. Určite neľutujete!

kupele luhacovice

Luhačovice – udaje o kúpeľoch

  • V roku 1669 boli založené kúpele Luhačovice
  • a sú najväčším kúpeľným strediskom na Morave
  • Kúpele Luhačovice majú 17 minerálnych prameňov, ktoré sa používajú na liečbu ochorení dýchacích ciest, tráviaceho systému, pohybového aparátu a metabolických porúch.

Kúpele Luhačovice sú známe aj svojou architektúrou, ktorú navrhol slávny slovenský architekt Dušan Jurkovič. Jeho stavby sú inšpirované ľudovou architektúrou a majú typické prvky ako drevené štíty, balkóny, okenné rámy a výzdobu.

Širokú škálu liečebných procedúr a wellness služieb, ktoré sú prispôsobené potrebám a zdravotnému stavu seniorov, nájdete v týchto kúpeľoch. Medzi tieto procedúry patria napríklad inhalácie, pitná kúra, masáže, kúpele, elektroliečba, fyzioterapia, akupunktúra, aromaterapia a ďalšie

Kúpele Luhačovice využívajú jedinečné liečivé pramene, ktoré majú blahodarný účinok na liečbu ochorení dýchacích ciest, tráviaceho systému, pohybového aparátu a metabolických porúch. Tieto pramene sú bohaté na minerály, stopové prvky, oxid uhličitý a ďalšie látky, ktoré podporujú imunitný systém, zlepšujú krvný obeh, detoxikujú organizmus a znižujú zápal. Seniori ocenia tieto pramene.

Kúpele majú príjemné a pohodlné ubytovanie v rôznych hoteloch, penziónoch a apartmánoch, ktoré sú vybavené všetkým potrebným pre komfortný pobyt. Niektoré z nich sú dokonca historické pamiatky, ktoré odrážajú bohatú kultúru a tradíciu kúpeľného mesta. Medzi najznámejšie patria Kúpeľný Hotel Palace, Kúpeľný Hotel Jurkovičův dům, Kúpeľný Hotel Alexandria a Kúpeľný Hotel Augustiniánský dům

Kúpeľné pobyty

Vyberte si kúpele. Pozrite si ponuky všetkých kúpeľných pobytov.