Trenčianske Teplice – pobyty pre seniorov

Pohľad na Trenčianske Teplice

V kúpeľoch Trenčianske Teplice sa na liečenie využíva prírodná, minerálna, termálna a sírna liečivá voda. Toto kúpeľné mestečko je veľmi vhodné pre seniorov, nakoľko sa jedná o protireumatické kúpele.

Seniorské pobyty sú zamerané hlavne na relax, prevenciu a zmiernenie zdravotných ťažkostí, ktoré sa objavujú u ľudí v staršom veku. Špeciálnou kategóriou sú pobytové balíky určené na liečbu určitých chorôb. Medzi seniormi si veľmi obľúbené pobyty v kúpeľoch, ktoré ponúkajú rôzne liečebné procedúry využívajúce liečivých účinkov minerálnej vody.. Tieto procedúry sú vopred určené podľa zamerania pobytu alebo Vám lekár určí individuálny program procedúr po lekárskej konzultácii hneď po nástupe na pobyt.

Seniori v Trenčianskych Tepliciach najčastejšie využívajú liečebné alebo relaxačné pobyty DR. Klasik a Senior, kde majú naozaj pravú kúpeľnú starostlivosť a kvalitu.

Ponuka seniorských pobytov

Trenčianske Teplice, pobyt pre seniorov – Liečebný dom PAX

Kúpeľný dom Pax

Kúpeľný hotel PAX je spojený  s budovami, kde sa vykonávajú liečebné procedúry pre seniorov.

Okrem iného môžete využiť priamo v budove služby kozmetiky, dennú kaviareň, zmenáreň,  k dispozícii je viacero výťahov.

cena od 486€

Trenčianske Teplice, pobyt pre seniorov – Liečebný dom KRYM

Kúpeľný hotel s najväčšou kapacitou lôžok sa nachádza priamo v centre malebného mestečka Trenčianske Teplice, umiestneného priamo na pešej zóne. Výnimočná poloha v centre mesta umožňuje ľahký prístup k procedúram, lekárskym vyšetreniam a stravovaniu priamo v rámci hotela.

cena od 486€

Trenčianske Teplice, pobyt pre seniorov – Liečebný dom Atlantis

Pôvabný dvojposchodový dependance Atlantis** nesie so sebou dobovú atmosféru a nachádza sa v srdci mesta len pár krokov od pešej zóny. S maximálnou kapacitou 50 hostí patrí medzi menšie hotely s príjemným a útulným prostredím.

cena od 426€

Trenčianske Teplice, pobyt pre seniorov – Hotel FLORA

Hotel Flóra je umiestnený priamo do srdca Trenčianskych Teplíc, v tesnej blízkosti kúpeľného parku. Jeho výnimočnosť spočíva v modernom wellness centre, ktoré zdobí dva antikorové bazény a je skutočnou pýchou hotela. Hotel poskytuje nielen relaxačný pobyt, ale aj bohatý výber liečebných procedúr, vrátane thajských masáží. 

Hotel Flora Trenčianske Teplice
cena od 332€

Trenčianske Teplice – kúpeľný poplatok je 2,20€

Čo môžete vidieť v okolí Trenčianskych Teplíc

Trenčianske Teplice, obklopené prírodnými krásami a historickými pamiatkami, ponúkajú návštevníkom širokú paletu zážitkov. Či už hľadáte relax v prírode, zaujímavosti pre cykloturistiku, alebo ste milovníkom histórie, toto miesto má čo ponúknuť každému.

Príroda a relax

  • Kúpeľný park: Najväčší svojho druhu na Slovensku, kde nájdete vzácne dreviny a labutie jazierko. Plynule prechádza do lesoparku s náučným chodníkom, kde je príroda naozaj na dosah.
  • Turistika: Oblasti dominuje trasa Cesty hrdinov SNP, najdlhšej slovenskej turistickej magistrály, a krížovatka ďalších trás vedúcich na vrch Klepáč či na vyhliadky Jeleň a Biela skala.

Cykloturistika

  • Cyklotrasy: V okolí sa nachádzajú značkované cyklotrasy smerom k Trenčínu alebo cez obec Omšenie a Porubu do Strážovských vrchov. Pre milovníkov prírody je tu možnosť navštíviť sklársky skanzen v obci Valaská Belá.

Historické a kultúrne zaujímavosti

  • Mesto Trenčín: Ponúka príjemnú atmosféru pešej zóny a množstvo zaujímavých lokalít ako Trenčiansky hrad, rímsky nápis na skale, Katov dom, Trenčianske múzeum, či Galériu M.A. Bazovského.

Trenčianske Teplice a ich okolie sú vďaka svojej bohatej histórii, prírodným krásam a kultúrnym pamiatkam ideálnym miestom pre odpočinok a objavovanie nových zážitkov. Stačí krátka prechádzka a môžete sa pustiť do objavovania všetkého, čo táto oblasť ponúka

Kúpeľné pobyty

Vyberte si kúpele. Pozrite si ponuky všetkých kúpeľných pobytov.